آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Capt’n Sharky: Sea Adventures v1.2 + data

در بازی Capt’n Sharky Sea Adventures با ناخدا به دریا بزنید، با او در 7 دریای مختلف سفر کنید و مانند یک دزد دریایی واقعی به ماجراجویی بپردازید! در هر جزیره با چالشی جدید مواجه می‌شوید که باید آنها را حل کنید. هر بازی را که برنده شوید، قفل یک قطعه از کتاب تصویر ناخدا باز خواهد شد. بازی‌های کوچک به تمرکز، هماهنگی و سرعت نیاز دارند.

ویژگی‌ها:

ناوبری شهودی برای سرگرمی بینهایت

شخصیت‌های بامزه

صدا و انیمیشن زیبا

کارکرد مناسب برای کودکان

محتوای مناسب کودکان

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود