آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
5 نرم افزار ویرایش سریع و حرفه ای عکس 2019
احتمالا می‌پسندید 5 نرم افزار ویرایش سریع و حرفه ای عکس 2019

PhotoViva v3.16

PhotoViva یک برنامه قدرتمند برای ویرایش عکس و نقاشی است که به شما کمک می‌کند عکس‌های خود را به نقاشی‌های رنگارنگ و گویا تبدیل کنید. علاوه بر ابزارهای بهبود تصاویر، قلم‌موهایی در آن وجود دارند که با استفاده از آنها می‌توانید از روی عکس نقاشی بکشید.

ویژگی‌ها:

تصحیح تصاویر HDR

تنظیم رنگ RGB

کنترل میزان سایه‌ها و روشنایی

امکان اضافه کردن نویز

دارای 20 قلم‌مو

امکان تنظیم زاویه قلم‌مو و یا اینکه بگذارید مسیر لمس شما را دنبال کند

تغییرات نسخه 3.16 :

رفع مشکل اجرای برنامه در اندروید 5

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • سختِ کار کردن باش امّا خیلی خوبه ….. 🙂

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود