آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Random Heroes 2 v1.1.3.1

Random Heroes 2 دنباله‌ای از یک بازی اکشن زیبا می‌باشد که حالا دارای اسلحه‌ها، انفجارها و شخصیت‌های دیوانه  بیشتری است! یک گروه قهرمان ناامیدانه عازم شده‌اند تا دنیا را نجات دهند. در این بازی پر زد و خورد راه خود را با انفجار باز کنید، حالا زمان آن است که یک بار برای همیشه تهدیدهای فضایی‌ها را از بین ببرید.

ویژگی‌ها :

دارای بیش از 90 مرحله

22 اسلحه مختلف

18 شخصیت منحصربه‌فرد

نقشه‌های بزرگ با قسمت‌های مخفی

ستاره‌ها و اسکلت‌های کریستالی قابل جمع‌آوری

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود