آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Ninja Kid Run Free – Fun Games v1.2.9

با استفاده از Ninja Kid Run Free – Fun Game هیجان‌انگیزترین بازی فرار بی‌پابان را در اندروید تجربه کنید. برای 1 روز نینجا باشید و در شهر به دویدن بپردازید. تا جایی که می‌‌توانید بدوید و برای شکست دادن دوستانتان سکه جمع‌آوری کنید.

ویژگی‌ها :

برای فرار از موانع به جهات مختلف بکشید

برای پریدن از روی بلوک‌ها بپرید

برای جلوگیری از ضربه خوردن خم شوید

ستاره شلیک کنید تا اشیاء را بشکتید

دارای کنترل ساده و آسان

تغییرات نسخه 1.2.9 :

کاراکتر های جدید

انبوهی از حیوانات خانگی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود