آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Solarmax 2 v1.1.3

جنگ بر سر زمین تمام شده است. حالا زمان جنگ برای کهکشان است. شما باید در هریک از مبارزات به‌سرعت، قاطعانه و به‌طور دائم پیروز شوید. ناوگان ما را فرماندهی کنید و ما را به‌سوی پیروزی هدایت کنید. Solarmax 2 یک بازی استراتژی جنگ بین سیاره‌ای است. سیارات مختلف را استعمار کنید، صدها سفینه فضایی بسازید و با استفاده از تاکتیک‌های برتر بر رقیبان خود پیروز شوید.

ویژگی‌ها :

سیستم هوش مصنوعی تهاجمی و بیرحم

36 مرحله با درجه سختی افزایشی

3 حالت سرعت مختلف

گرافیک زیبای اج‌دی

تغییرات نسخه 1.1.3 :

رفع باگ های نسخه های پیشین

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • بازی خیلی قشنگی هستش.
    اگه طرفدار بازی فکری و استراتژیکی هستین، انتخاب خیلی خوبیه.

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود