آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Uface – Unique Face Maker v2.0.6

با استفاده از برنامه Uface – Unique Face Maker صورت خود و دوستانتان را مانند یک طراح حرفه‌ای به یک شخصیت کارتونی تبدیل کنید.  این برنامه آسان‌ترین برنامه طراحی صورت با استفاده از کنترل‌های آسان است. می‌توانید دوستانتان را با یک تصویر طراحی شده غافلگیرکنید. طرح‌های اجرا شده را می‌توانید به آسانی ازطریق فیسبوک و با توییتر به اشتراک بگذارید. اگر انتخاب یک‌به‌یک اقلام مختلف برایتان خسته کننده است، دکمه تصادفی را فشار دهید و از نتیجه کار لذت ببرید.

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود