آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Paris Must Be Destroyed v1.5

خوش آمدید توریست عزیز! هنگام خروج از هواپیما مواظب شکاف (و انفجارها) باشید… برایتان اقامتی دلپذیر را در زیباترین شهر دنیا آرزو می‌کنیم. در روزها  یا شب‌های پاریس 14 عدد از مکان‌های توریستی و خوش منظره را کشف کنید. در زمین و آسمان و وسایل نقلیه ای که هرکدام عجیب‌تر از دیگری است. شما باید آن مکان‌ها را بازدید کنید، عکس بگیرید، بجنگید، منفجر کنید، شلیک کنید، بسوزانید، متلاشی کنید… تنها یک چیز قطعی است، این بازی برایتان خسته‌کننده نخواهد بود.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود