آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Warhammer 40,000: Carnage v263674 + data

در بازی سرعتی، قدرت بالا و اکشن Warhammer 40,000: Carnage بدوید و به لشگری از دشمنان شوریده حمله کنید. تفنگدار فضایی خود را مجهز کنید و به هرکس و هرچیز که بر سر راهتان می‌آید ضربه‌های جدی وارد کنید. این بازی برای اجرای روان به حداقل 768 مگابایت رم نیاز دارد.

ویژگی‌ها :

گرافیک سه بعدی شگفت‌انگیز

با شخصیت‌های قدرتمند فضایی بازی کنید

طراحی شگفت‌انگیز مرحله ها و بازی عالی

بیش از 500 نوع تجهیزات مختلف

داستان هیجان‌نگیز

تغییرات نسخه 263674 :

رفع برخی از اشکلات کوچک

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • من این بازیو قبلا از یه جای دیگه دانلود کرده بودم. سر اجرای اول گفت به دیتای اضافی نیاز داره، منم دانلود کردم ولی تو اجرای دوم دوباره درخواست دانلود دیتا داد. اینم اینطوریه یا نه؟

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود