آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Darkdawn Encounters v0.92b + data

Darkdawn Encounters یک بازی سه‌بعدی جنگ‌های تاکتیکی سفینه‌های فضایی است، ناوچه‌ها و کشتی‌های فضایی را فرماندهی کنید تا به نبرد با ناوگان دشمنان بپردازند. با استفاده از سپرهای محافظتی خود، در برابر هجوم دشمنان دفاع کنید و با استفاده از اسلحه‌های قدرتمند خود به آنها حمله کنید. سفینه فضایی خود را با استفاده از مهمات مختلف مانند موشک‌ها و اسلحه‌های لیزری تقویت کنید و تجهیزات پیشرفته مانند تقویت کننده موتور و سپر محافظتی قدرتمند را نصب کنید. سپس عازم نبرد با دشمنان شوید. نقات قوت آنها را یاد بگیرید و با استفاده از نقات ضعفشان آنها را منفجر کنید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود