آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

How To Train Your Dragon 2 v1.0.1

اژدهاها با بهترین دوستانشان بازگشته‌اند. How To Train Your Dragon 2 که بازی رسمی داستان و انیمیشنی با همین نام است، دارای داستانی عالی و شخصیت‌های انیمیشن می‌باشد.

ویژگی‌ها:

دارای داستان قهرمانانه و ماجراجویی که پر است از تصاویر و موسیقی چشمگیر

با اژدهاها در یک بازی چند مرحله‌ای برای ساعت‌ها سرگرمی بازی کنید

صحنه‌هایی از انیمیشن را بازی کنید

با ازدها‌ها مسایقه دهید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • واااااااااای خیلی عالی
    وای عاشق این سایتم من ❤❤❤❤❤❤❤

    • ????? بیا عاشق من شو ??

  • خیییییییییلییییییییییی باحالههههههههههههههه

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود