آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Plush Wars v1.0.1

پس از اینکه توپ‌های مخملی ترد شدند، تصمیم به انتقام گرفتند: پرنسس را در قلعه زندانی کردند و همه خرسهای مخملی را کشتند، اما آنها در حالت زامبی دوباره بازگشتند تا پرنسس را نجات دهند و توپ‌های مخملی را نابود کنند. آیا به آنها اجازه می‌دهید موفق شوند؟ در بازی Plush Wars از قلعه در برابر خرس‌های مخملی زامبی دفاع کنید.

ویژگی‌ها:

5 دنیای چالش‌برانگیز

انواع مختلف توپ برای اینکه آنها از نقشه پاک کنید

برای جلوگیری از پیشروی آنها تله بگذارید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود