آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Bon Voyage: Hidden Object Game v3.2.1 + data

در بازی Bon Voyage: Hidden Object Game شما بایستی به مکان های مختلف نظیر اروپا ، شمال آمریکا ، آسیا و استرالیا سفر کرده و آثار و نمادهای هنری متعددی را جمع آوری نمایید . از بیش از 90 مکان مختلف دیدن کرده و این آثار را جمع آوری نمایید . لازم به ذکر است که این بازی به صورت کامل با زبان های انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، آلمانی و روسی  سازگاری دارد .

ویژگی های اصلی:

جمع آوری آثار هنری و نمادهای ملی

وجود دستاوردهای مختلف

گرافیک خیلی خوب بازی

گیم پلی جذاب

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود