آگهی

ردیابی بدون نیاز به gps و اینترنت!! (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با وارد کردن شماره موبایل؛نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی ؛ قیمت این برنامه تنها 8500 تومان میباشد .

دانلود
آگهی

با نصب اپلیکیشن کبال، به مجموعه‌ی گسترده‌ای از متخصصان حرفه‌ای خدمات ساختمانی، در زمینه‌های متنوع نقاشی ساختمان، کابینت، پارکت، کاغذدیواری، کاشی و سرامیک و ... دسترسی همیشگی دارید.

دانلود کنید
آگهی

این روزها همه به دنبال بالا بردن اعضای کانال خود و کسب درآمد از اون هستند، با این برنامه اعضای کانال خود را افزایش بدید و کسب درآمد کنید و اعضای کاملا واقعی جذب کنید.

دانلود
آگهی

ویژه همراه اولی ها و ایرانسلی ها به مناسب #دهه_فجر، از 1000 تومان تا 300 هزار تومان شارژ رایگان دریافت کنید.

کلیک کنید

Primitives Puzzle in Time v1.8

آیا وقت دارید تا دوستان خود را به چالش بکشانید ؟ این همه چالش همه و همه در بازی Primitives Puzzle in Time ! برای انجام این بازی به هوش و دقت بالایی احتیاج دارید . شکل های هندسی متعددی را کشیده و سپس هم نوع آن را در میان اشکال موجود پیدا کنید . با شکل های هندسی دیگر ارتباط برقرار کرده و در نهایت مسیر شکل ها را تغییر دهید . توجه داشته باشید که گیم پلی این بازی فوق العاده جذاب و هیجان آور بوده و مدت ها می تواند شما را سرگرم خود نماید . امتیازات و پیشرفت های خود را با دوستان به اشتراک گذاشته و نمرات خود را با آن ها سهیم شوید . تمام تلاش خود را به کار گرفته و از موانع موجود عبور نمایید . لازم به ذکر است که این بازی شامل ۹۰ مرحله هیجانی و منحصر به فرد بوده که بایستی آن ها را به انجام برسانید .

تغییرات نسخه اخیر:

رفع برخی اشکالات جزئی

کسب پاداش های فراوان

دیدگاه ها

پاسخ دهید