آگهی

ردیابی بدون نیاز به gps و اینترنت!! (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با وارد کردن شماره موبایل؛نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی ؛ قیمت این برنامه تنها 8500 تومان میباشد .

دانلود
آگهی

با نصب اپلیکیشن کبال، به مجموعه‌ی گسترده‌ای از متخصصان حرفه‌ای خدمات ساختمانی، در زمینه‌های متنوع نقاشی ساختمان، کابینت، پارکت، کاغذدیواری، کاشی و سرامیک و ... دسترسی همیشگی دارید.

دانلود کنید
آگهی

این روزها همه به دنبال بالا بردن اعضای کانال خود و کسب درآمد از اون هستند، با این برنامه اعضای کانال خود را افزایش بدید و کسب درآمد کنید و اعضای کاملا واقعی جذب کنید.

دانلود
آگهی

ویژه همراه اولی ها و ایرانسلی ها به مناسب #دهه_فجر، از 1000 تومان تا 300 هزار تومان شارژ رایگان دریافت کنید.

کلیک کنید

Puzzle Trooper v1.15.1

در بازی Puzzle Trooper بایستی به هدف شلیک کرده و دشمنان خود را از بین ببرید . بیش از ۱۵۰ ماموریت در این بازی وجود داشته که بایستی آن ها را به انجام برسانید . به قدرتمندترین و به روز ترین جنگاور تبدیل شده و سپس دشمنان را یکی یکی از پا درآورید . این بازی به سبک RPG  ارائه شده ، به طوری که می توانید با دوستان خود رقابت نموده و آن ها را شکست دهید . نیروهای خود را آماده جنگ کرده و مراحل را آغاز نمایید . تمام توان خود را به کار گرفته و قاره را از مخالفان پس بگیرید . قابل توجه است که شخصیت های متنوعی در این بازی وجود داشته که در طول مراحل با آن ها برخورد خواهید کرد . از قابلیت اصلی این بازی می توان به وجود دستاوردهای بی شمار ، نابود کردن کارفرمایان و ارتقا سربازان به صورت فول اشاره داشت .

تغییرات نسخه اخیر:

ثبت امتیازات در شبکه اجتماعی فیسبوک و تویتر

اتصال به شبکه و انجام بازی با دوستان

رفع برخی اشکالات جزئی بازی

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید