آگهی

ردیابی بدون نیاز به gps و اینترنت!! (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با وارد کردن شماره موبایل؛نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی ؛ قیمت این برنامه تنها 8500 تومان میباشد .

دانلود
آگهی

با بهره گیری از نرم افزار خلافی خودرو می توانید لیست کامل خلافی های خود را با ریز جزییات در دستگاه اندرویدی خود ببینید

دانلود کنید
آگهی

اپلیکیشن «انگوری» یک اپلیکیشن کاملا خاص برای کودکان است که با کلی قصه جذاب و داستان های شنیدنی, ساعت ها آنها را سرگرم خواهد کرد. انگوری کلی امکانات داره: قصه های کودکانه، قصه شب، داستان های کودکانه، شعر کودکانه، لطیفه، چیستان و ...

دانلود
آگهی

هم بازی و سرگرمی، هم آموزش و یادگیری، همگی در بازی «نخودی». بازی «نخودی» یک بازی کاملا جذاب برای دستگاه های اندرویدی، موبایل و تبلت ها است که با گرافیک و کاراکترهای منحصربفرد بچه ها را ساعت ها سرگرم خواهد کرد.

دانلود کنید

بازی Battlenova v1.1.2

بازی  Battlenova

نیازمندی ها : اندروید ۲٫۳ به بالا

ورژن این نسخه از بازی : ۱٫۱٫۲

بعد از اتفاقی که در آزمایشگاه محل کار هری می افتد , زندگی او به عنوان یک محقق در این آزمایشگاه به پایان می رسد.او موفق می شود از یک نوع آدم های فضایی کپی برداری کند و بعد از این موفقیت موفق به فرار از آزمایشگاه می شود.دوست دوران دانشگاه هری یعنی دکتر نیک هم موفق به ساخت یک نوع خاص از موجودات شده که رقابت را بسیار سخت تر می کند.و این شما هستید که تعیین می کنید کدام گروه برنده ی نهایی خواهد بود !

 

hajm حجم : ۳۱٫۷۷ مگابایت

password پسورد : www.androidha.com

download دانلود با لینک مستقیم

 

نسخه ARM6

hajm حجم : ۳۱٫۶۲ مگابایت

password پسورد : www.androidha.com

download دانلود با لینک مستقیم

دیدگاه ها

پاسخ دهید