بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019

بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019

بازی‌های استراتژیک همانند تونل زمانی هستند که کاربر به اعماق تاریخ بشر می‌برند و در قالب یک فرمانده یا امپراتور قدرتمند از او می‌خواهند کشور را اداره کند و سرزمین تحت فرمانش اش را گسترش دهد. اگر شما هم می‌خواهید به دل تاریخ بروید و در جنگ‌های بزرگ فرماندهی کنید به لیست برترین بازی‌های استراتژیک ما مراجعه کنید و مشق جنگ بیاموزید.

Clash of Clans

Clash of Clans

1
اکنون پس از سال‌ها حضور بازی کلش آف کلنز در بین گیمرها و جذب بیش از 500 میلیون کاربر این بازی وارد فصل جدیدی از فعالیت اش شده و تالار 12 را معرفی کرده که در آن امنیت کلن‌ها بالا رفته و می‌توان کلن‌های بزرگ‌تری ساخت. افزون بر این لول های جدید برای هوک،ویچ و آیس کولم اضافه‌شده تا بتوان نیروها را قوی‌تر کرد.
Lords Mobile: Battle of the Empires - Strategy RPG

Lords Mobile: Battle of the Empires - Strategy RPG

2
بازی لرد موبایل با مرگ امپراتور و از هم پاشیدن امپراتوری توسط لردهای یاغی شروع می‌شود و در ادامه از شما می‌خواهد قلعه خود را بسازید و در برابر حملات هیولاها و نیروهای دشمن از خود دفاع کنید.البته برای پیروزی افزون بر نیروهای قدرتمند نیاز به صلح با سایر فرمان روایان دارید پس همیشه در دوستی را باز بگذارید.
Boom Beach

Boom Beach

3
بهترین دریاداران را به خدمت بگیرید و به سمت جزیره اسرارآمیز با گنجینه‌های بسیار حرکت کنید تا پس از تسخیر آن توسط نیروهایتان طلاها را به دست آورید.البته دقت داشته باشید که هرچقدر نیروها بیشتر باشند امکان پیروزی‌تان بیشتر است پس در صورت نیاز نیرو جدید بگیرید.
Last Empire - War Z: Strategy

Last Empire - War Z: Strategy

4
بازی آخرین امپراتوری داستان زمانی در آینده را روایت می‌کند که مردگان متحرک تمام دینا را گرفته‌اند و در حال نابودی دارایی‌های انسان‌ها هستند و در این میان فقط شما می‌توانید با کنترل نیروهایتان جلوی ارتش زامبی‌ها را بگیرید. پس سلاح‌هایتان را آماده کنید و با کشتن زامبی‌ها امپراتوری‌تان را گسترش دهید.

5
بیشتر مردم دنیا توسط ویروسی عجیب به زامبی تبدیل‌شده‌اند و تنها شما و تعداد اندکی از افراد زده ماندید تا در پناهگاهی که فرماندهتان درست کرده است برای زنده ماندن بجنگید پس تمام تلاشتان را برای ساخت پناهگاه انجام دهید و با گسترش آن شکوه تمدن بشیرت را باز پس گیرید.
Clash of Lords 2: Guild Castle

Clash of Lords 2: Guild Castle

6
اگر می‌خواهید به بزرگ‌ترین جنگ‌سالار زمین تبدیل شوید قدرت را در دست بگیرید و با استخدام 50 نیروی خبره از سرزمینتان دفاع کنید.البته اگر دشمن را ضعیف دیدید فرصت را غنیمت بشمارید و از پای درآورید اش.
Vikings: War of Clans

Vikings: War of Clans

7
وایکینگ‌ها یکی از دلیرترین اقوام اروپایی بودن که با کشتی‌هایشان به مناطق مختلف جهان سفرمی کردند تا نقره و برده به دست بیاورند.در این بازی شما فرمانده وایکینگ‌ها می‌شوید و یارانتان را برای جنگیدن و پیروزی آموزش می‌دهید.البته ساخت ساختمان‌ها و شهر نیز از وظایف شماست چراکه هیچ سپاه قدرتمندی بدون پشتوانه اقتصادی در برابر دشمن دوام نمی‌آورد.
Army Men Strike

Army Men Strike

8
مثل بچه‌ها بازی کنید و مانند یک مرد در جنگ‌های بی‌انتها بجنگید.بازی ارتش اسباب‌بازی‌ها شما را به دوران کودکی‌تان می‌برد و می‌خواهد فرماندهی ارتش سربازهای سبز را بر عهده بگیرید تا با کاپیتان زشت ارتش زرد بجنگید با این شرایط اگر آماده نبرد هستید بازی را اجرا کنید و با سربازان و تجهیزات جنگی‌تان به دشمن یورش ببرید و شکست اش دهید.
Throne Rush

Throne Rush

9
اگر به تاریخ بشر نگاه کنیم فرمان روایانی را می‌بینیم که برای دفاع از سرزمینشان تاج‌وتخت را رها کرده و به میدان نبرد آمده‌اند. بازی حمله به تاج‌وتخت شرح‌حال چنین پادشاهانی است اگر شما هم‌فکر می‌کنید می‌توانید چنین فرمان روایی باشید پا به میدان بگذارید و با تعلیم نیروها و گسترش قلمروتان برای سرزمینتان افتخارآفرینی کنید.