7 تا از بهترین بازی های ماشین سواری 2019

7 تا از بهترین بازی های ماشین سواری 2019

با بازی‌های ماشین‌سواری می‌توانید دل به جاده بزنید و با بهترین ماشین‌های دنیا با رانندگانی از سراسر جهان رقابت کنید. این بازی‌ها شما را به چالش رانندگی در شهرهای شلوغ دعوت می‌کنند تا با بهره‌گیری از حسگرهای دستگاه اندرویدی تان لذت هدایت ماشین‌های روز دنیا را در شهرهای بزرگ تجربه کنید البته اگر از ترافیک بیزارید می‌توانید بازی‌های ماشین مسابقه‌ای را امتحان کنید و پیست‌ها را با سرعت سرسام‌آور خود به آتش بکشید. در لیست زیر بهترین بازی‌های ماشین‌سواری اندروید را به شما معرفی می‌کنیم.

Asphalt 8: Airborne

Asphalt 8: Airborne

1
در آسفالت 8 شما با بهترین ماشین‌های دنیا در داغ‌ترین مسابقات ماشین‌سواری شرکت می‌کنید و در توری یک‌روزه از صحرا سوزان نوادا تا شهر بزرگ توکیو با ماهرترین راننده‌های دنیا مسابقه می‌دهید.
Dr. Driving

Dr. Driving

2
اگر هنوز پشت فرمان ماشین نشسته‌اید و می‌ترسید با رانندگی‌تان به کسی آسیب بزنید با این بازی می‌توانید به‌صورت رایگان مهارت‌های گوناگون رانندگی را بیاموزید و پس از موفقیت در مأموریت‌هایی که بازی برای شما مشخص کرده به یک راننده حرفه‌ای تبدیل شوید.
Extreme Car Driving Simulator

Extreme Car Driving Simulator

3
این بازی به‌عنوان بهترین شبیه‌ساز ماشین‌سواری در سال 2014 انتخاب‌شده است و با بهره‌گیری از تکنیک‌های گرافیکی جدید قادر است لذت رانندگی با ماشین‌های گران‌قیمت اسپورت را در دل شهرهای شلوغ به شما منتقل کند. اگر مایل هستید با ماشین‌های اسپورت ما دریفت بکشید این بازی را دانلود کنید.
Need for Speed™ No Limits

Need for Speed™ No Limits

4
بازی نید فور اسپید شما را به یک گاراژ بزرگ دعوت می‌کند تا ماشین گران‌قیمت خود را به‌صورت باور نکردی شخصی‌سازی کنید و در مسابقات هیجان‌انگیز زیرزمینی‌اش شرکت کنید.اگر مایل هستید پشت فرمان فراری، لامبورگینی، مک لارن، پاگاني، کونيگسگ وهنسسی بنشینید این بازی را دانلود کنید.
CSR Racing 2

CSR Racing 2

5
با پورشه، استون مارتین، مک لارن، بوگاتی، لامبورگینی و پاگانی در فضایی سه‌بعدی دنده کشی کنید و پس از هر پیروزی ماشین گران‌قیمت خود را با بهترین رنیگ ها،ترمزها و امکانات داخلی سفارشی‌سازی کنید.
Drift Max Pro - Car Drifting Game with Racing Cars

Drift Max Pro - Car Drifting Game with Racing Cars

6
همیشه بازی‌های ماشین‌سواری محبوب بوده‌اند و این بازی محبوب‌ترین گیم در این در سبک دریفت کشیدن است که توجه ده میلیون نفر را به خود جلب کرده است. در بازی فوق باید در رقابت با بهترین‌های دنیا دریفت بکشید و امتیاز کسب کنید و در صورت کسب امتیاز کافی ماشین خود را بهبود ببخشید.
Asphalt 9: Legends - Epic Car Action Racing Game

Asphalt 9: Legends - Epic Car Action Racing Game

7
آیا می‌توان به فراری، پورشه، لامبورگینی و وات موتورز نه گفت و چالش سرعت را با آن‌ها تجربه نکرد. بازی آسفالت 9 همانند نسخه‌های پیشین آسفالت با گرافیکی بالا و چالش‌هایی جدید شما را به تجربه جنون سرعت دعوت می‌کند.