5 بازی برتر فوتبال اندروید

5 بازی برتر فوتبال اندروید

فوتبال یکی از جذاب ترین ورزش های دنیاست که سالانه میلیون ها بیننده دارد از این رو بسیاری از استودیو های بازی سازی این ورزش را به تلفن های همراه و کنسول های بازی آورده اند تا پاسخگو نیاز طرفداران این ورزش مهیج باشند. ما نیز در لیست زیر بهترین بازی های فوتبال ارائه شده برای اندروید را به شما معرفی می کنیم تا بالاترین کیفیت استرس یک مسابقه فوتبال را از قاب دستگاه اندرویدی خود تجربه کنید.

Dream League Soccer 2021

Dream League Soccer 2021

1
تصور کنید یکی از تیم‌های لیگ برتری را خریداری کردید و می‌خواهید با استفاده از مربی و بازیکنانتان در لیگ قهرمان شوید چه می‌کنید چه تاکتیکی را برای پیروزی برمی‌گزینید.بازی لیگ رؤیایی فوتبال اختیار هدایت یازده بازیکن را در دستان شما قرار می‌دهد و می‌خواهد با هدایت بازیکنان گل بزنید و امتیاز بگیرید تا قدم‌به‌قدم به قهرمانی نزدیک شوید.
Score! Hero

Score! Hero

2
در فوتبال هم می‌توانید قهرمان باشی هم عامل شکست.در بازی ابرقهرمان فوتبال شما در نقش بازیکنی قرار می‌گیرید که در موقعیتی حساس توپ در اختیارش قرار می‌گیرد و باید بهترین تصمیم را بگیرد تا به ابرقهرمان تیم اش تبدیل شود اگر فکر می‌کنید مهارت لازم را دارید به او کمک کنید.
FIFA Soccer

FIFA Soccer

3
اگر دنبال یک بازی کم‌حجم فوتبال می‌گردید که هیجان این ورزش را به شما منتقل کند بازی فیفا را دانلود کنید تا در کنار مسابقه با قدرتمندترین تیم‌های جهان در بخش آموزش مهارت‌های فوتبالی‌تان را بهبود ببخشید
Football Strike - Multiplayer Soccer

Football Strike - Multiplayer Soccer

4
مهارت در فوتبال می تواند برای شما شهرت و پول بسیاری بوجود آورد.اگر می خواهید این شهرت و پول را در قالب یک بازی اندرویدی تجربه کنید و با کاربران واقعی در سراسر دنیا رقابت کنید بازی فوتبال استریک را دانلود کنید تا در نبرد های چالش برانگیز و نفس گیرش توانایی های خود را در هدف گرفتن توپ و گل زدن به سایر کاربران دیکته کنید.
Top Eleven 2021 - Be a soccer manager

Top Eleven 2021 - Be a soccer manager

5
خرید باشگاهی در لیگ اسپانیا،آلمان یا ایتالیا نیاز به پول زیادی دارد اما شما می‌توانید با بازی مدریت باشگاه بهترین یازده‌تا تیمی را در این لیگ این کشورها برای خود بسازید و با تهیه امکانات،ورزشگاه،مربی و بازکنان خوب آن را به قهرمانی برسانید و با چالش‌های یک مدیر موفق فوتبالی آشنا شوید.