5 بازی جذاب ماشین سنگین 2019

5 بازی جذاب ماشین سنگین 2019

رانندگی با ماشین‌های سنگین در جاده‌های پرپیچ‌وخم کوهستانی کار دشواری و هرکسی از پس آن برنمی‌آید. اما اگر می‌خواهید با این چالش‌ها روبرو شوید و رانندگی با بنز ده تن،اسکانیا و ولوو را تجربه کنید به لیست برترین بازی‌های ماشین سنگین ما مراجعه کنید تا در قالب قدرتمندترین شبیه‌سازهای کامیون دل به جاده بزنید و خطرات رانندگی در مسیرهای ناهموار را به جان بخرید.

Grand Truck Simulator

Grand Truck Simulator

1
در بازی قدرتمندترین کامیون‌های باری باید بارنامه خود را بگیرید و عازم سفری دشوار شوید فقط به یاد داشته باشید که قبل از شروع سفر تمامی بخش‌های کامیون مثل چراغ‌ها و کلیدهای درون کابین راننده را چک کنید تا در مسیر به مشکل نخورید چون ممکن است سفرتان چند روز به طول انجامد و در جاده کسی نباشد که بتواند کمکتان کند.
Truck Racer

Truck Racer

2
بازی مسابقه کامیون‌ها شما را درون کابین کامیونی قدیمی که به‌صورت سه‌بعدی طراحی‌شده قرار می‌دهد تا با بهره‌گیری از حسگر حرکتی گوشی‌تان و گاز و ترمز بین ماشین‌ها لایی بکشید و امتیاز کسب کنید.
Truck Simulator 2018 : Europe

Truck Simulator 2018 : Europe

3
یازده مدل کامیون جدید و قدرتمند از کارخانه‌های گوناگون در جاده‌های سرسبز اروپا انتظار شما را می‌کشند تا در 60 مرحله چالش‌برانگیز با هدایتشان مأموریت‌هایتان را انجام دهید.
Truck Evolution : Offroad 2

Truck Evolution : Offroad 2

4
آیا مایل هستید به 30 میلیون کاربر استودیو بازی‌سازی Rooster Games بپیوندید و با 7 وسیله نقلیه غول‌پیکر این بازی که هرکدام قدرتی خاص دارند مراحل مختلف را بگذرانید.اگر پاسختان مثبت است پشت فرمان کامیون‌های قدرتمند ما بنشینید و در 16 وضعیت آب‌وهوای مختلف که کاملاً واقعی شبیه‌سازی‌شده‌اند چالش‌های بازی را تجربه کنید.
Off The Road - OTR Open World Driving

Off The Road - OTR Open World Driving

5
اگر می‌خواهید چند چالش را در یک بازی تجربه کنید یعنی سوار کامیون،قایق،ماشین‌های آفرود و هلیکوپتر شوید و مأموریت‌هایتان را انجام دهید این بازی را دانلود کنید.