6 برنامه گرفتن سلفی های جذاب

6 برنامه گرفتن سلفی های جذاب

قبل از این‌که تلفن‌های همراه به دوربین جلو مجهز شوند برای گرفتن خویش انداز(سلفی) باید دوربین را روی یک‌پایه می‌گذاشتید و  بدون اینکه خود را ببینید عکس می‌گرفتید که این موضوع موجب می‌شد ژست سلفی خوبی نداشته باشید اما با مجهز شدن گوشی‌ها به دوربین سلفی اکنون می‌توانید با بهترین ژست‌های دخترانه و پسرانه عکس بگیرید و اگر بخواهید تصویر گرفته‌شده کیفیت بالاتری داشته باشند می‌توانید از لیست بهترین نرم‌افزارهای سلفی ما استفاده کنید.با بهره گیری از این برنامه ها می توانید از هزاران افکت جذاب استفاده کنید و با ابزار های متعدد کیفیت تصاویر سلفی خود را دو چندان نمایید.

 

YouCam Makeup - Magic Selfie Makeovers

YouCam Makeup - Magic Selfie Makeovers

1
اگر می‌خواهید با کمترین هزینه خود را آرایش کنید این برنامه را دانلود نمایید چراکه با استفاده از آن بدون هیچ هزینه‌ای می‌توانید آرایش‌های مختلف را روی صورت خود پیاده کنید و در صورت تمایل از خود عکس بگیرید و از روی نمونه خود را بیارایید.
YouCam Perfect - Selfie Photo Editor

YouCam Perfect - Selfie Photo Editor

2
اگر برای اینستاگرام سلفی می گیرید و نمی خواهید ساعت ها زمان خود را صرف آریش کردن بکنید کافی است این برنامه را نصب کنید و پس از آرایش صورت تان و ویرایش عکس گرفته شده آن را در اینستاگرام منتشر کنید.
BeautyPlus - Easy Photo Editor & Selfie Camera

BeautyPlus - Easy Photo Editor & Selfie Camera

3
گاهی اوقات یک خراش کوچک روی آبرو ها یا چند جوش روی گونه ها عکس های سلفی مان را خراب می کند برای اینکه در هر شرایطی سلفی بگیرید و نگران مشکلات کوچک در صورت تان نباشید این برنامه را استفاده کنید تا با بهره گیری از فیلتر های های متعدد و ابزار های گوناگون اش هر مشکلی در چهره تان را برطرف کنید و زیبا تر از همیشه به نظر آیید.
B612

B612

4
در B612 صدها استیکر انتظار شما را می‌کشند تا با امتحان کردن هرکدامشان چهره‌ای متفاوت برای خود بسازید و با اشتراک‌گذاری آن در فضای مجازی لایک جمع کنید.این برنامه قادر است با کوچک کرد بینی و آراستن صورتتان به جدیدترین آرایش‌های غلیظ و ملایم در کمتر زمان شما را به یک مدل تبدیل کند.
Candy Camera - selfie, beauty camera, photo editor

Candy Camera - selfie, beauty camera, photo editor

5
با نرم‌افزار عکاسی آب‌نباتی ما یک سلفی زیبا با ژست‌های دخترانه و پسرانه از خود بگیرید سپس از بین ده ها فیلتر یکی را که به فضای عکستان می‌آید انتخاب کنید و با اضافه کردن چند استیکر بامزه این سلفی را به بهترین عکستان تبدیل کنید.
LINE Camera - Photo editor

LINE Camera - Photo editor

6
دوربین لاین یک نرم‌افزار ساده سلفی نیست چرا که در کنار فیلتر ها و افکت‌هایی که همه نرم‌افزارهای سلفی دارند ابزارهای گوناگونی برای ویرایش تصاویرتان دارد تا عکسی که گرفتید با بهترین کیفیت در اختیار مخاطبانتان قرار دهد.