5 بازی اعتیاد آور بیلیارد 2019

5 بازی اعتیاد آور بیلیارد 2019

بیلیارد یکی از محبوب‌ترین بازی‌های جوانان امروزی است که با 3 یا 15 توپ به دو شکل ایت(8) یا اسنوکر انجام می‌شود و نسخه شبیه‌سازی‌شده آن برای کنسول‌ها و سیستم‌عامل‌های گوناگون طراحی‌شده است. ما نیز قصد داریم بهترین بازی‌های بیلیارد ارائه‌شده برای اندروید را در قالب این لیست به شما معرفی کنیم تا به‌صورت رایگان آن‌ها را درگوشی اندرویدی خود داشته باشید.

8 Ball Pool

8 Ball Pool

1
در بازی بیلیارد هشت توپ شما به یک لیگ بزرگ بیلیارد دعوت می‌شوید که بهترین‌های این رشته در آن حضور دارند و آماده مسابقه با رقیبانشان هستند فقط یادتان باشد هر مسابقه بهایی دارد که در صورت باخت باید آن را بپردازید پس‌دست خالی به میدان نروید.در ضمن اگر اکانت فیس‌بوکتان را در بازی ثبت کنید می‌توانید با دوستانتان به‌صورت رودررو مسابقه دهید.
Pool Billiards Pro

Pool Billiards Pro

2
اگر از قوانین دست و پاگیر بیلیارد خسته شدید و فقط می‌خواهید مهارت خود را در انداختن توپ به سوراخ بیازمایید بازی بیلیارد حرفه‌ای‌ها را دانلود کنید چراکه افزون بر حالت انفرادی و چند نفره حالت بی‌قانون هم وجود دارد که فقط امتیاز انداختن توپ را می‌شمارد.
Pooking - Billiards City

Pooking - Billiards City

3
به شهربازی‌های بیلیارد خوش‌آمدید. این بازی که به ادای خودش بهترین شبیه‌ساز بیلیارد است با بهره‌گیری از گرافیک سه‌بعدی و کنترل ساده لذت یک مسابقه جذاب با توپ‌های رنگارنگ بیلیارد را برای شما فراهم می‌آورد.
3D Pool Ball

3D Pool Ball

4
این بازی امکان تجربه یک مسابقه تمام‌عیار بیلیارد و رقابت باهوش مصنوعی را به‌صورت آفلاین برای شما فراهم می‌کند تا با هشت و نه توپ به نبرد با رایانه بپردازید.البته در کنار انجام مسابقات انفرادی امکان شرکت در لیگ‌های هشت‌نفری هم فراهم‌شده است.
Pool Mania

Pool Mania

5
بازی بیلیارد مانیا نگارشی به سبک بازی‌های آرکید است که می‌تواند بهترین انتخاب برای زمان فراغت شما باشد و در طی 120 مرحله با چالش‌های گوناگون این ورزش جذاب آشنایتان کند.