6 بازی برتر موتور سواری اندروید 2019

6 بازی برتر موتور سواری اندروید 2019

چه حس زیبایی است وقتی با موتورسیکلت ات تنهایی دل به جاده می‌زنی و با سرعتی بالا در تنهایی مطلق نسیم را بر صورت ات احساس می‌کنی.اگر یک موتور قدرتمند برای تجربه این حس ندارید با بهترین بازی‌های موتورسواری ما همراه شوید تا به ترافیک‌های سنگین برویم  و از لابه‌لای ماشین‌ها عبور کنیم تا برنده مسابقه دشوار شویم یا اینکه موتور تریل مان را روشن کنیم و تپه‌ها را درنوردیم.برای اینکه با ما همراه شوید هیچ وسیله ایمنی نیاز ندارید فقط لازم بازی‌ها را روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید.

Traffic Rider

Traffic Rider

1
بازی موتورسواری در ترافیک همان‌طور که از نامش برداشت می‌شود شما را به ترافیک‌های سنگین شهری می‌برد و می‌خواهد در مسیری بی‌انتها با 26 موتور گران‌قیمت رانندگی کنید بدون اینکه به ماشینی برخورد نمایید. هرچقدر مسیری که طی می‌کنید بیشتر باشد امتیاز بالاتری می‌گیرید و در رنکینگ بازی جایگاه بهتری خواهید داشت
Racing Fever: Moto

Racing Fever: Moto

2
داستان این بازی از جایی شروع می‌شود که موتورسواری با سرعت‌بالا در حال فرار است و شما باید به او کمک کنید تا از بین ماشین‌ها با سرعتی سرسام‌آور عبور کند و توسط پلیس دستگیر نشود. هرچقدر مسافتی که فرار کردید بیشتر باشد امتیاز بالاتری می‌گیرید و می‌توانید به‌وسیله آن امتیازات از 16 موتور دیگر برای فرار استفاده کنید.
Trial Xtreme 4

Trial Xtreme 4

3
اگر اهل خط هستید کلاه ایمنی‌تان را بردارید و در چالش‌برانگیزترین بازی موتور تریل قرن با ما همراه باشید تا در رقابت با 70 میلیون کاربر دیگر از سخت‌ترین موانع بگزید و توانایی‌های خود را در هدایت موتور نشان دهید.
Trial Xtreme 3

Trial Xtreme 3

4
Trial Xtreme مجموعه‌ای از بهترین بازی‌های موتورسواری است که در هر نسخه خود داستانی از ترس و غیرممکن‌ها را روایت می‌کند و از شما می‌خواهد بر با گذشتن از مسیرهای دشوار پیروزی را به ارمغان بیاورید. و اکنون در نسخه سوم این بازی شما 76 مرحله جذاب پیش رودارید که باید با سفارشی‌سازی موتورتان از آن‌ها بگذرید.
Mad Skills Motocross 2

Mad Skills Motocross 2

5
اگر دنبال تجربه حرکات نمایشی با موتورسیکلت هستید بازی مهارت‌های موتورسواری را از دست ندهید چراکه این بازی با چالش‌ها و مراحل مختلف اش حتی افراد سالخورده را به نشاط می‌آورد.در ضمن این بازی به‌صورت چندنفره هم قابل‌اجراست و امکان تجربه مسابقات. را کنار دوستانتان را به شما می‌دهد.
Drag Racing: Bike Edition

Drag Racing: Bike Edition

6
یکی از مهم‌ترین مهارت‌های موتورسواری هنر دنده کشی است که انجام درست آن می‌تواند تجربه سرعت‌های سرسام‌آور را برای شما ممکن سازد. اگر می‌خواهید این مهارت را در خود تقویت کنید بازی درگ ریسینگ را دانلود کنید تا دنده کشی با موتورهای گوناگون را درگوشی خود یاد بگیرید.