آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Motorbike v5.2.4

موتور سواری به علت ایمنی پایین این وسیله نقلیه می تواند خطر آفرین باشد از این رو پیشنهاد می شود برای تجربه  موتور سواری بی خطر و مهیج بازی Motorbike را امتحان کنید. این بازی مهیج با بیش از 80 مسیر دشواری که دارا است  مهارت شما را در راندن یک موتور سیکیلت واقعی افزایش می دهد . افزون براین بهره گیری شیوه فیزیک واقع گرایانه در این گیم  می تواند بر جذابیت این بازی را افزایش دهد.

ویژگی های کلیدی  :
– امکان بهره گیری از مسیر های جدید به صورت آنلاین
– امکان سفارشی سازی مسیر ها توسط کاربر
– بهره گیری مسیر های دارای طبیعت کوهستانی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود