آگهی

ردیابی بدون نیاز به gps و اینترنت!! (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با وارد کردن شماره موبایل؛نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی ؛ قیمت این برنامه تنها 8500 تومان میباشد .

دانلود
آگهی

با نصب اپلیکیشن کبال، به مجموعه‌ی گسترده‌ای از متخصصان حرفه‌ای خدمات ساختمانی، در زمینه‌های متنوع نقاشی ساختمان، کابینت، پارکت، کاغذدیواری، کاشی و سرامیک و ... دسترسی همیشگی دارید.

دانلود کنید
آگهی

این روزها همه به دنبال بالا بردن اعضای کانال خود و کسب درآمد از اون هستند، با این برنامه اعضای کانال خود را افزایش بدید و کسب درآمد کنید و اعضای کاملا واقعی جذب کنید.

دانلود
آگهی

ویژه همراه اولی ها و ایرانسلی ها به مناسب #دهه_فجر، از 1000 تومان تا 300 هزار تومان شارژ رایگان دریافت کنید.

کلیک کنید

Arcane Soul v0.5.3

گروه ستمکاران را با شمشیر شکست داده و قدرت جادویی خود را به همگان نشان دهید . شخصیت مورد نظر خود را انتخاب نموده و سپس بازی را آغاز کنید . بیش از ۳ کاراکتر مختلف در بازی Arcane Soul وجود داشته که می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید . مهارت ها و توانایی های خود را تقویت کنید و قدرت خود را به همه نشان دهید . همین حالا سلاح خود را بردارید و به جنگ با دشمنان بروید . لازم به ذکر است که این بازی به صورت کامل با زبان های انگلیسی، اسپانیایی، آلمانی، فرانسوی، برزیلی، روسی، ترکی، چینی و کره ای سازگاری دارد .

ویژگی های اصلی:

وجود ۳ کاراکتر بسیار زیبا در بازی

وجود سلاح های پیشرفته

دستاوردهای بی شمار

دیدگاه ها

پاسخ دهید