آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Call of Defense TD v1.0.2 + data

Call of Defense TD یک بازی به سبک دفاع از قلعه است که با گیم‌پلی ساده اما منحصربه‌فردش، این ژانر را بازآفزینی می‌کند. در این بازی هیجان‌انگیز هم می‌توانید در حالت مرحله‌ای به صورت تک نفره بازی کنید و هم به صورت دوئل چند نفره به صورت حمله+دفاع از آن لذت ببرید.

ویژگی‌ها:

دیوار را خودتان بسازید، قلعه و یا مارپیچ، همه چیز به خودتان بستگی دارد

به صورت زنده با دوستانتان بازی کنید

واحدها را در جای مناسب قرار دهید و با ارتقاء آنها از قلعه خود بهتر دفاع کنید

25 نقشه زیبای مختلف با بیش از 30 مرحله در قسمت تک نفره

28 مهارت منحصربه‌فرد برای یادگیری

17 هیولای مختلف شامل سه غول

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود