آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Z Hunter – War of The Dead v1.3.3

چه مدت طول خواهد کشید تا شما زنده بمانید ؟ آیا تا به حال به چنین چیزی فکر کرده اید ؟ آیا اندیشیده اید که روزی شما هم از این دنیا می روید ؟ انسان ها در حال نابودی بوده و هیچ کس هم نیست که آن ها را نجات دهد . وظیفه شما به عنوان یک ارتشی این است که تمامی زامبی ها را نابود کرده و آن ها را برای همیشه از بین ببرید . با پیشروی به سمت مراحل جلوتر بازی سخت تر خواهد شد . تمامی این ها در بازی Z Hunter – War of The Dead وجود دارند . بیش از 150 ماموریت و چالش در این بازی وجود داشته که بایستی آن ها را به انجام برسانید . لازم به ذکر است که این بازی به صورت شخص اول ارائه شده است .

 

تغییرات نسخه 1.3.3 :

اضافه شدن سلاح های جدید و متنوع

رفع برخی اشکالات جزئی

اضافه شدن مراحل جدید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
پرش به لینک دانلود