آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

White Leather Icon Pack Theme v1.5.0

با استفاده از این تم زیبای چرمی صفحه خانگی دستگاه اندرویدی خود را تزئین کنید. در White Leather Icon Pack Theme هر آیکان دارای زمینه‌ای سفید است و طرح آن به رنگ خاکستری می‌باشد.

ویژگی‌ها:

دارای بیش از 1425 آیکان زیبای چرمی

3 تصویر پس زمینه هماهنگ با تم

دارای 4 آیکان سفارشی برای لانچرهای پشتیبانی شده

به روز رسانی مرتب

دارای برنامه مخصوص تم

پشتیبانی از لانچرهای Go، Nova، Smart، Next، Apex، Action، ADW، Holo، Aviate، Epic، Solo، True، Unicon، Themer، TSF Shell

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود