آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

CrossMe Color Nonograms v2.1.40 – Unlocked

CrossMe Color Nonograms یک بازی پازل سرگرم کننده است که دارای رابط کاربری زیبا و کنترل آسان می‌باشد. در این بازی پس از پرکردن خانه‌ها طبق قوانین بازی، درنهایت تصویری برای شما آشکار می‌شود.  با دارا بودن تعداد زیادی پازل، این بازی اجازه نمی‌دهد حوصله‌تان سر برود! اولین مراحل برای تازه‌کارها راهنما دارد و یادگیری آن نیز بسیار آسان است، اما برای به پایان رساندن بازی نیازمند مهارت‌های منطقی و تحلیلی هستید.

ویژگی‌ها:

دارای بیش از 300 پازل

 8 مرحله و اندازه مختلف از 5در5 تا 60در60

کنترل آسان

طراحی به سبک ژاپنی باستان

قابلیت همگام‌سازی بین دستگاه‌های مختلف

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود