آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Shapist v2.0.2

اگر به بازی های پازل و فکری علاقه دارید پیشنهاد می کنیم که به هیچ عنوان بازی Shapist  را از دست ندهید . در این بازی شما بایستی پازل ها را حل نموده و مراحل را به انجام برسانید . موانع را از بین برده و پازل ها را حل کنید . هیچ محدودیت زمانی ای وجود ندارد ، با آرامش کامل بازی را انجام دهید . این بازی در ابتدا بسیار آسان به نظر می رسد ، اما با گذشت زمان و رسیدن به مراحل بعدی دشواری را احساس خواهید کرد . لازم به ذکر است که این بازی شامل 65 مرحله هیجانی و شگفت انگیز بوده بایستی آن ها را به اتمام برسانید .

تغییرات نسخه اخیر:

رفع برخی اشکالات جزئی

بهینه سازی بازی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود