آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Blue Orbz Icon Pack v1.0

آیکان های قرمز ، آبی و سبز Blue Orbz Icon Pack را بر روی گوشی اندرویدی خود نصب نموده و آن ها را در صفحه تزیین نمایید . بیش از 450 آیکان شیک و منحصر به فرد همراه با 12 تصویر زمینه اچ در در این بسته گنجانده شده که می توانید از آن ها استفاده کنید . قابل توجه است که این بسته به صورت کامل با تبلت های اندرویدی سازگاری دارد . لازم به ذکر است که این مجموعه به صورت کامل با لانچرهای /Nova Prime/Apex/Apex Pro/ADW/ADW ex/Holo HD/SS سازگاری دارد .

ویژگی های اصلی:

وجود 450 آیکان شیک و منحصر به فرد

وجود 12 تصویر زمینه اچ دی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود