آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Wimp: Ultimate v1.2

با قطره های کوچک دیدار داشته باشید و مراحل را به اتمام برسانید ! تمام تلاش خود را به کار برده و با WIMP  که در نقش یک قطره قرار دارد ملاقات داشته باشید . همه چیز خوب و آرام بود که ناگهان شلوارک WIMP  توسط موجودات بیگانه دزدیده می شود . وظیفه شما به عنوان یک بازیکن در بازی Wimp: Ultimate این است که به او کمک کنید تا شلوارک خود را پیدا کند . لازم به ذکر است که این بازی به صورت کامل با زبان های انگلیسی و لهستانی سازگاری دارد . تا آن جا که می توانید به جلو بروید و دشمنان را از بین ببرید . از قابلیت اصلی این بازی می توان به وجود انیمیشن های زیبا و گیم پلی هیجان انگیز اشاره داشت .

تغییرات نسخه اخیر:

رفع برخی اشکالات جزئی

بهینه سازی بازی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود