آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Illusion of L’Phalcia 1.0.3

شمشیر خود را برداشته و هرج و مرج را از جهان پاک کنید . اگر طرفدار بازی های سبک RPG  هستید بدون شک RPG Illusion of L’Phalcia می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد . همه چیز از یک شمشیر افسانه ای شروع می شود !‍ قهرمان داستان شخصی به نام Ryser  است . او به عنوان یک سالک همراه با شریک زندگی خود در یک مکان کار می کند . او سعی می کند تا این شمشیر را به دست بیاورد . در نبردها و جنگ های خیره کننده سه بعدی شرکت کنید و دشمنان را از پای درآورید . لازم به ذکر است که این بازی به صورت کامل با صفحه نمایش های 320×480 سازگاری دارد .

تغییرات نسخه اخیر:

اضافه شدن زبان انگلیسی

رفع برخی اشکالات

بهینه سازی بازی

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود