آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Rising of the living dead 3D v1.2 + data

مرده ها همه جا هستند . یک بیماری قوی و کشنده در کشور شیوع پیدا کرده که منجر به مرگ میلیون ها انسان شد ! این بیماری در ابتدا منجر به مرگ نمی شد . پس از مبتلا شدن به این بیماری حالت صورت انسان به زامبی تبدیل شده و او را به یک موجودی وحشتناک تبدیل می کند . میلیون ها نفر به دلیل مبتلا شدن به این بیماری مرده اند . در بازی Rising of the living dead 3D وظیفه شما به عنوان یک قهرمان این است که جلوی انتشار و شیوع این بیماری را بگیرید و انسان هایی را که به دلیل مبتلا شدن به این بیماری به زامبی تبدیل شده اند را از بین ببرید . و در نهایت لازم به ذکر است که گرافیک این بازی به صورت کاملا سه بعدی عرضه شده اند .

تغییرات نسخه اخیر:

رفع برخی اشکالات جزئی

بهینه سازی بازی

ارتقا سلاح ها

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود