آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Cubinator v1.1

Cubinator یک بازی پازل سه بعدی فوق‌العاده است که مهارت‌های منطقی شما را تا حد نهایی به چالش می‌کشد. این بازی سبکی مشابه بازی qblox دارد و دارای 33 مرحله چالش‌برانگیز در 3 محیط مختلف می‌باشد. یادگیری اصول اولیه این بازی آسان است اما برای تسلط بر بازی چالش‌های زیادی را باید پشت سر بگذارید. این بازی اعتیاد بعدی شما خواهد بود! همه 11 بازی هر محیط را به اتمام برسانید تا به محیط بعدی بروید. زمانی که همه مراحل را انجام دادید، با انجام مراحل مختلف در کمترین زمان، در بازی استاد شوید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود