آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Ranger Dash – Run soldier Run v1.0

سربازان خود را در پایگاه ها مستقر کرده دشمنان را از بین ببرید . به عنوان یک تکاور در خط مقدم با دشمنان مبارزه نموده و آن ها را بکشید . تمامی این ها در بازی Ranger Dash – Run soldier Run وجود دارند . دشمنان قصد دارند شما را دستگیر کنند . لازم نیست نگران دستاوردها و امتیازات باشید ، زیرا در طول بازی سکه های متعددی وجود داشته که می توانید با دریافت آن ها از خدمات گوگل پلی نیز استفاده نمایید . دوستان خود را به چالش کشانده و مراحل را به انجام برسانید . لازم به ذکر است که گرافیک این بازی به صورت کاملا سه بعدی طراحی شده است .

ویژگی های اصلی:

ارائه بازی با گرافیک کاملا سه بعدی

اشتراک گذاری امتیازات در فیسبوک

وجود دستاوردهای مختلف

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود