آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Perfect Launcher vVersion 1.1.0

Perfect Launcher vVersion نام بهترین جایگزین برای صفحه نمایش برای گوشی های اندرویدی می باشد . آیکان ها و تصویر زمینه ها را در صفحه نمایش قرار داده و صفحه نمایش خود را با ویدجت های کاربری تزیین نمایید . لازم به ذکر است که انیمیشن های به کار رفته در این لانچر به صورت کاملا سه بعدی عرضه شده اند .  از قابلیت اصلی این لانچر می توان به امکان شخصی سازی کامل آن اشاره داشت . به شما کاربران عزیز اندرویدها پیشنهاد می کنیم که به هیچ عنوان این لانچر دوست داشتنی را از دست ندهید .

تغییرات نسخه اخیر:

اضافه شدن گزینه های بیشتر

رفع برخی اشکالات جزئی

بهینه سازی لانچر

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • ببخشیدگوشی من برنام هارواجرانمی کنه می گه برنامه لانچربه طورغیرمنتظر ای متوقف شده چی کار کنم

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود