آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

MyHolos v1.1

MyHolos یک تم زیبا برای دستگاه‌های اندرویدی است که دقت به‌کار رفته در طراحی آن در حد پیکسل می‌باشد و هدفش این است که به گوشی اندرویدی شما ظاهری کاملا جدید ارائه کند. این تم با داشتن گرافیکی باکیفیت و تعداد زیادی ویژگی‌های متنوع باعث می‌شود از کار با گوشی اندرویدی خود لذت ببرید. این تم با رام‌های CM11 و Paranoid Android (و هر رام دیگری که از موتور جدید تم بهره می‌برد) سازگار است و بر گوشی‌هایی که دارای رزولوشن‌های xxhdpi و xhdpi هستند عالی کار می‌کند.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود