آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Cryptic Cosmos v1.6

Magnus یک شکارچی ماهر بوده که در جستجوی هدف خود می باشد . سیگنال های خارجی را تعقیب کنید و در کهکشان راه شیری به کاوش بپردازید . سیگنال ها به پایان می رسد . اکنون سرنوشت جهان جه خواهد شد ؟ آیا کسی می داند ؟ عقل خود را به کار بیاندازید و با چالش های مختلفی در طول زمین و کهکشان مواجه شوید . تمامی این ها در بازی Cryptic Cosmos وجود دارند . قابل توجه است که بیش از 50 آیتم منحصر به فرد و مختلف در این بازی وجود داشته که بایستی آن ها را به دست آورید . لازم به ذکر است که گیم پلی این بازی به سبک کاملا کلاسیک عرضه شده است . 

ویژگی های اصلی:

کاوش در محیط های رنگارنگ

گیم پلی سبک کاملا کلاسیک

وجود 50 آیتم متنوع و شیک

وجود پاداش های فراوان

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود