آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Aquanoid 2 Break the Bricks v1.05

Aquanoid 2 Break the Bricks چشم انداز بسیار زیبایی از آب و ماهی های رنگارنگ و گیاهان آبزی می باشد . نگاهی به چالش ها و 300 مراحل بیاندازید ! با یک خفاش ساده بازی را آغاز نمایید . در طول مراحل بایسیت آجرها را با توپ هدف قرار دهید و آن ها را فرو بریزید . توپ ها را انتخاب کنید و سپس آن ها را به سمت آجرها پرتاب نمایید . توپ های خود را ارتقا دهید و سپس با قدرت و برد بیشتری آن ها را به سمت آجرها پرتاب کنید . و در پایان لازم به ذکر است که این بازی به صورت کامل از زبان های انگلیسی و آلمانی پشتیبانی می نماید .

تغییرات نسخه اخیر:

اضافه شدن پاداش های جدید

ارتقا توپ ها و آجرها

رفع برخی اشکالات

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود