آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Cap Runner v1.00

بدوید ، بپرید و امتیاز کسب کنید . Cap Runner نام یک بازی در سبک دونده بی پایان بوده که طرفداران زیادی در گوگل پلی دارد . با دریافت سکه ها و طلاها  لباس ها و شخصیت های موجود را ارتقا داده و آن ها را سفارشی سازید . مراقب موانع ها باشید ، مواظب باشید تا به آن ها برخورد نکنید . در ماجراجویی های جزیره شرکت کنید و مراحل را تمام کنید . قابل توجه است که در طول مراحل با شخصیت های دوست داشتنی ای دیدار خواهید داشت . همچنین لازم به ذکر است که موتور گرافیکی این بازی به صورت کاملا سه بعدی ارائه شده است .

ویژگی های اصلی:

عرضه بازی با گرافیک سه بعدی

سفارشی سازی لباس ها

گیم پلی اعتیاد آور

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود