آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Gradientish (Icon Pack Theme) v1.1.6

Gradientish (Icon Pack Theme) یک مجموعه آیکان زیبا برای اندروید است که آیکان‌های آن دارای شکلی مربعی هستنند و گرادیانی زیبا و نرم آن‌ها را می‌پوشاند. همه آیکان‌ها در اندازه 192×192 هستند که علاوه بر اینکه باعث می‌شود بسیار واضح باشند، قابلیت استفاده آن‌ها را در دستگاه‌های با رزولوشن XXXHDPI نیز فراهم می‌کند.

ویژگی‌ها:

دارای 1561 آیکان زیبا و واضح

دارای به‌روز رسانی‌های هفتگی

دارای 9 عدد تصویر پس زمینه زیبای اچ‌دی

قابلیت ماسک‌گذاری برای آیکان‌ها

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود