آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Valley of Fear Mystery 2 v2.1.23

در بازی هیدن آبجکت Valley of Fear Mystery 2  ، قسمت دوم بازی شرلوک هلمز را دنبال کنید ‍! بازی را با وجود داستان های با کیفیت و هیجانی دنبال کنید . دکتر هلمز  و دکتر واتسون به یک خانه منزوی که توسط یک فرد انگلیسی گزارش داده شده بود سفر می کنند . اکنون وقت آن فرا رسیده است تا چهره از نقاب قاتل بردارید و به دنبال سرنخ های معتبر باشید . لازم به ذکر است که از قابلیت اصلی این بازی می توان به وجود پازل های سرگرم کننده ، گیم پلی اعتیاد آور ، گرافیک خیلی خوب و هیجانی بسیار بالای بازی اشاره داشت . 

ویژگی های اصلی:

گیم پلی هیجانی و دوست داشتنی

وجود پازل های متعدد

گرافیک خیلی خوب

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود