آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Valley of Fear Mystery 1 v2.1.23

در این پست قصد داریم بازی هیجانی و ماجرایی Valley of Fear Mystery 1 را به شما کاربران عزیز معرفی نماییم . این بازی شامل 3 پارت جداگانه بوده که در ادامه نسخه های آن را به شما معرفی خواهیم کرد . در دره ترس و لرز به کاوش پرداخته و در ماجراجویی ها شرکت نمایید . یک قاتل به صورت کاملا مرموزانه در شهر پرسه می زد . وظیفه شما به عنوان یک بازیکن این است که این قاتل را دستگیر کنید و او را به مامور قانون تحویل دهید . در طول مسیر دنبال سرنخ ها باشید . تمام تلاش و اهتمام خود را به کار گرفته و امتیازات و سکه های متعددی را جمع آوری نمایید .

ویژگی های اصلی:

وجود جلوه های صوتی بی نظیر

توسعه مهارت ها و تکنیک ها

گرافیگ خیلی خوب بازی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود