آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Bloom GO Launcher Live Theme v1.0

Bloom GO Launcher Live Theme یک تم زیبا و رویایی برای Go Launcher است که رنگ اصلی آن صورتی می‌باشد، این تم زنده است، به این معنی که با استفاده از آن محیط دستگاه شما پر از گلبرگ‌های زیبای متحرک می‌شود.

ویژگی‌ها:

با استفاده از ویجت زیبای موسیقی، از شنیدن آهنگ‌های مورد علاقه‌تان بر روی صفحه خانگی لذت ببرید

هنگامی که انگشت خود را بر روی صفحه می‌کشید، گلبرگ‌های کوچک بر روی صفحه شناور می‌شوند

وقتی که دستگاه خود را تکان می‌دهید گلبرگ‌های بزرگ به آرامی پایین می‌افتند

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود