آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Juice Splash v1.3.7

در بازی Juice Splash بایستی تمام تلاش و اهتمام خود را به کار گرفته و میوه های جدید و خوشمزه را به یکدیگر وصل کنید و سپس آن ها را به صورت دسته جعمی منفجر سازید . در طول مسیر با شخصیت های دوست داشتنی و زیبا دیدار کرده و سپس امتیازات متعددی را جمع آوری کنید . آیا خودتان را برای مواجه شدن با چالش های متنوع و جدید آماده کرده اید ؟ کافی است خودتان امتحان کنید . و در نهایت لازم به ذکر است که در صورت تمایل این امکان را خواهید داشت تا امتیازات خود را در شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید .

 

تغییرات نسخه 1.3.7 :

رفع برخی اشکالات جزئی

بهینه سازی بازی

10 مرحله جدید

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود