آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Deep Blue GO Launcher Theme v1.0

Deep Blue GO Launcher Theme یک تم  زیبای آبی رنگ برای گو لانچر اکس است که آیکان‌های ظریف و زیبایی را به شما ارائه می‌کند. این تم دارای تصاویر پس زمینه زیبا، زمینه برای فولدرها و رابطی برای منوی برنامه‌ها می‌باشد. با استفاده از این تم گوشی هوشمند خود را ظاهری دوباره ببخشید. برای فعال‌سازی این تم حتماً باید Go Launcher EX بر روی گوشی شما نصب شده باشد. برای اعمال این تم، پس از نصب آن می‌توانید مستقیماً خود تم را اجرا کنید و یا از طریق منوی گو لانچر اقدام به این کار کنید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود