آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

AERON HD Theme Nova, ADW, GO v10

AERON HD Theme Nova, ADW, GO یک تم زیبا، ظریف و مینیمالیستی است که پس از ماه‌ها تلاش ساخته شده . این مجموعه دارای بیش از 1900 آیکان زیبا است که به تعداد آن‌ها افزوده نیز خواهد شد. با استفاده از این مجموعه، نشاط را به آیکان‌های خود بازگردانید. این مجموعه با اکثر لانچرها از جمله Apex، Nova، ADW، Holo، Action و بسیاری دیگر سازگار است. اگر آیکان مورد نظر شما در مجموعه نبود با درخواست آن می‌توانید در آینده نزدیک آن را در مجموعه ببینید.

تغییرات نسخه 10 :

مجموعه ای کامل از آیکان ها برای تمامی لانچر ها

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود