آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Slide to Finish v1.0.1

نگاهی به ماجراجوی های خرس و خرگوش دوست داشتنی بیاندازید ! مسیر خود را انتخاب نموده و با خوردن هویج و جمع آوری آن ها موانع را از بین ببرید . شما سوار یک اسکیت هستید ، اسکیتی که در طول یک مسیر در بیابان و جنگل گنجانده شده ! در کوه های برفی ، کویرهای خشک و جنگل های وحشی به کاوش پرداخته و بدون عبور از موانع مراحل را به انجام برسانید . تمامی این ها در بازی Slide to Finish وجود دارند . امتیازات خود را با دوستان به اشتراک گذاشته و لحظات خوب و خوشی را با آن ها سپری کنید .

تغییرات نسخه اخیر:

رفع برخی اشکالات جزئی بازی

کاهش نقاط حساسیت

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود