آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Final Days – Zombie Survival v3.8

بیماری طاعون در سراسر کشور پخش شده است ! شما یکی از معدود افرادی هستید که تا حالا زنده مانده اید . از مهارت های خود استفاده نموده و جلوی انقراض نسل بشریت را بگیرید . تمامی این ها در بازی Final DayZ – Zombie Survival  وجود دارند . بدون شک مبارزه با زامبی های آدم خوار و وحشی کار بسیار دشواری خواهد بود . آیا برای نبرد با زامبی ها و گسترش نسل انسان ها آماده هستید ؟ کافی است خودتان امتحان کنید ! همه جا تاریک است . هیچ چیز مشخص نیست ! سعی کنید زنده بمانید . از سلاح ها و مهمات پیشرفته برای نابودی زامبی ها استفاده کنید .

تغییرات نسخه 3.8 :

رفع مشکل مکث در منو گیم

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود