آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

IF MY HEART HAD WINGS Ltd. Ed. v1.0.2 + data

داستان بازی IF MY HEART HAD WINGS Ltd. Ed از آنجا آغاز می شود که جوانان دختر و پسر عاشق آسمان هستند . شخصیت های بازی را کنترل نموده و مهارت های خود را ارتقا دهید . از قالیت اصلی این بازی می توان به وجود جلوه های صوتی بی نظیر اشاره داشت . بازی را هر ماه به روز رسانی کنید و با دریافت به روز رسانی ها به مراحل بیشتری دسترسی داشته باشید . مراحل را ذخیره سازید و امتیازات را با دوستان به اشتراک بگذارید . لازم به ذکر است که گیم پلی این بازی مشابه با گیم پلی بازی ارائه شده برای سیستم عامل ویندوز می باشد .

تغییرات نسخه اخیر:

رفع برخی اشکالات جزئی بازی

اضافه شدن آموزش tapjoy

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • وقتی می رم توی بازی یه صفحه سفید میاره و دیگر هیچ.، دیتای بازی رو کپی کردم ولی بازم نمیاد

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود